Avaleht » Firmast

Firmast

Franstudio OÜ - pinglagede firma info

Kontor

Pikaajaline töökogemus ehitusturul võimaldas meil luua oma tootmist Franstudio kaubamärgi all. Range, aastatega väljatöötatud komplekteerijate valimine, reguleeritud tehnoloogiline protsess, toodangu kohaletoimetamise kulude vastuvõetavamateks muutmine, kõrge kliendi teenindamise tase – need on meie firma eduka töö põhilised koostisosad.

Pinglagede värvi valikus on üle 100 värvi ja faktuuri.Kõik materjalid on koitud laoruumides ja sellistes kogustes, et töö ei peatu materjali puuduse tõttu.Kõik meie kasutatavad proofilid on ühilduvad maailma tuntuimate proofilidega.

OÜ Franstudio osakonnad pakuvad järgmisi teenuseid:

  • pinglagede valmistamine
  • disain, sobitamine, müük ning paigaldus ka eraklientidele
  • edasimüügialased kokkulepped eraisikutega ja juriidiliste isikutega
  • eriliiki valgustusarmatuuri müük
  • koostöö disainerite, arhitektide, ehitusorganisatsioonide ning ettevõtetega, kes pakuvad ruumidekoratsioonide ning -aksessuaaride valikut
  • väljaõpe

Me teeme koostööd firmadega , kelle eesmärk on edendada ning arendada pinglae kasutusvõimalusi igas valdkonnas , üle maailma : Eesti , Venemaa, Prantsusmaa, Saksamaa, Inglismaa, Iirimaa, Ameerika, Belgia, Kanada, Hispaania, Kreeka, Küpros, Läti, Leedu, Iisrael, Türgi, Norra, Soome, Bulgaaria, Azerbaidzan, Serbia, Tsehhi, Ungari ning kindlasti see nimekiri pikeneb.

Fran Studio OÜ Estonia 41536 Jõhvi Narva mnt 8, Jewe kaubanduskeskus, Tel/Fax: +372 33 46888, +372 33 44006, info@franstudio.ee

© 2007-2016 Franstudio

Joonis ONLINE