Avaleht » Lisa lugemist

Lisa lugemist

Loe meie blogi

 • 16.06.2011 Remondime lagesid

  Te otsustasite teha remonti, valmistusite selleks kaua ja lõpuks jõudsite lagedeni. Kuidas seda remontida, milline lahendus oleks parim? Võimalusi on siin palju, ennem kui otsustate mõne lahenduse kasuks soovitame teil tutvuda nende lahenduste spetsiifikaga.

 • 16.06.2011 Peegeldusvõlu pinglagede abiga

  Tänapäeval on pinglagede võimaluset piiramatud. Kui varemalt dekoreeriti lagesid ilma luksuseta ja mitmekülgsuseta, siis täna kannavad lagede viimistusel kasutatavad materjalid ja kujundused mõttelist tähendust, mida disainerid oskuslikult teostada suudavad.Eriti on see iseloomulik peegelpinnaga kilede kasutamise korral, kus jääb ruumi sisenedes tunne, et sellel pole lõppu ja mis tekitab peadpööritavat effekti.

 • 16.06.2011 Valime remondi tüübi

  Te planeerite remonti, aga millises mahus pole veel selgusele jõudnud. Proovite endale selgeks teha palju läheb see või teine töö maksma. See osa on just teile mõeldud, mille me lühidalt püüame teile edasi anda.

 • 16.06.2011 Valime värvi ja vormi. Millised pinglaed sobivad teile paremini

  Pinglagesid võib kasutada praktiliselt igasugustes ruumides, kuna on ökoloogiliselt puhtad ja ei nõua mingit erilist hooldust. Nendega saab teha selliseid lahendeid, mis pole võimalik ühegi teise materjaliga lahendada.

 • 16.06.2011 Mitmeastmelised laed ja nende eelised

  Kunagi peeti pinglagede paigaldamist prestiizi märgiks, aga nüüdseks on see iseenesest mõistetav lahenduste varjant ja enamusele kättesaadav.

 • 16.06.2011 Saagu valgus!

  Ühte tuppa tahaks tavaliselt mitut lahendust valgustusega, et oleks võimalik puhata ja töötada vajadusel täisvalgustusega. Teie mõelge, kuhu soovite lisavalgustust laes ja meie lahendame selle muretult pinglagede abiga.

 • 16.06.2011 Kui tähed süttivad-järelikult on seda kellelgi tarvis

  Veel hiljuti ei saanud endale keegi ettekujutada, et on võimalik lakke vormindada reaaalsusele ligilähedase tähistaeva. Nüüd on see tänu disaineritele ja spetsialisteidele võimalik. Kasutatakse spetsiaalset materjali ja valgusdioode. Saab teha tähistaevast ka valgele pinnale, aga siis on selle effekt nähtav pimedas ruumis.

 • 16.06.2011 Ja taevas peegeldub vees. Pinglaed basseini laes

  Kui teie majas või hoones tekkib bassein, siis iseenesest selge, et põrandad ja seinad on vormistatud kvaliteetsest keraamilisest plaadist või muust materjalist, mis vastab sanitaarnormidele.

 • 16.06.2011 Igaühele oma taevas. Pinglaed - on need ikka nii head?

  Kas te vaatate tihti lakke? Vaevalt te arvate nagu see oleks interjöri olulisemaid osi. Ja eriliseks suursugususeks poleks siin kohta. Standartne lapaneel jne.. Ja te eksite. Selline arusaam muutub, kui te saate teada pinglagedest ja nendega teostatavatest imedest.

 • 16.06.2011 Pinglagede hooldamine

  Nende kvaliteedis ei saa enam keegi kahelda, materjalid on suurepärased ja lõppteostus nendega vaieldamatult parim. Pinglagede eest tuleb selle pikkaealisuse nimel hoolitseda, maksavad nad ju palju.

 • 16.06.2011 Kas pinglagesid võib paigaldada köögis?

  Miks ka mitte? Tahate ju ometi, et nii tähtsas ruumis oleks ka lagi vormindatud täiuslikult.

 • 16.06.2011 Objektiivselt kõrgustest. Pinglaed ja selle eelised

  Pinglagede headusest võib rääkida palju. Aga sellest ei saa mööda minn, kui ostja jääb valiku ette kas plastikpaneelid laes, rippkonstruktsioonid või pinglaed, mida valida? Arvestama peab kõikide varjantide plusse ja miinuseid ja lõpuks maksumus. See on ju pikaajaline investeering eelkõige enda hubasusesse.

 • 16.06.2011 Töö ilma müra ja tolmuta. Pinglagede paigaldusest

  Te juba otsustasite pinglagede kasuks, see on ju seaduspärane, sest tulite juba järeldusele, millised on selle materjali eelised teiste materjalidega võrreldes.

 • 16.06.2011 Nii erinevad faktuurid. Millised võiksid olla pinglaed

  Otsustades millised pinglae toone ja materjali valida, langeb mõte tavaliselt heledale läikivale toonile. Tõepoolest on see väga laialdaselt ja palju kasutatav lahendus. Ja see ei nõua vahetust, kui te muudate tapeedi või mööblit. Seega kui teid huvitab eelkõige praktilisus, siis see on just teie varjant.

 • 15.06.2011 Teistel tilgub, aga teieni ei jõua. Pinglagi, kui uputuse kaitse

  Olete kindlasti juba kuulnud, et pinglaed on absoluutne garantii selle eest, kui teie ülanaabrid hoolimatusest või muust juhusest teid uputama peaksid.

Fran Studio OÜ Estonia 41536 Jõhvi Narva mnt 8, Jewe kaubanduskeskus, Tel/Fax: +372 33 46888, +372 33 44006, info@franstudio.ee

© 2007-2016 Franstudio

Joonis ONLINE