Avaleht » Lisa lugemist » Igaühele oma taevas. Pinglaed - on need ikka nii head?

Igaühele oma taevas. Pinglaed - on need ikka nii head?

Kas te vaatate tihti lakke ? Vaevalt te arvate nagu see oleks interjöri olulisemaid osi. Ja eriliseks suursugususeks poleks siin kohta. Standartne lapaneel jne ....Ja te eksite. Selline arusaam muutub, kui te saate teada pinglagedest ja nendega teostatavatest imedest. Iga päevaga see valdkond täiustub ja on saamas peamiseks interjöri lahenduseks.

Loomulikult on see kallim, kui tapeedi lakke liimimine, aga kas te pole siis sellist ilusat lage väärt. Kunagi oli see nagu plastikaknad staatuse märk jne, nüüdseks aga tavaline ja enamusele kättesaadav lahendus. Kas teile meeldib vaadata taevasse ? Rahuliku, helesinisesse või hoopis tähistaevasse, lamades diivanil , ümberringi vaikus ja eemal linna kärast, arvate et see on ainult unistustes võimalik- võibolla küll, aga te saate seda endale lubada omas kodus soetades endale vastavasisulise teemaga pinglaed.

Te mitte lihtsalt paigaldate endale lagesid, vaid saate omas kodus just sellise taeva nagu te ise seda tahate, sadagu õues paduvihma või möllaku tormituuled. 

Fran Studio OÜ Estonia 41536 Jõhvi Narva mnt 8, Jewe kaubanduskeskus, Tel/Fax: +372 33 46888, +372 33 44006, info@franstudio.ee

© 2007-2016 Franstudio

Joonis ONLINE