Avaleht » Lisa lugemist » Kas pinglagesid võib paigaldada köögis?

Kas pinglagesid võib paigaldada köögis?

Miks ka mitte ? Tahate ju ometi , et nii tähtsas ruumis oleks ka lagi vormindatud täiuslikult. Läheneda tuleks sellele küsimusele põhjalikult valides mööbli stiilid ja muud interjöriga seonduva. Kui teie köögi pind pole just eriti suur, ei saa siin lubada enale eksperimenti lilledega või muu ornamendiga laes-see on algselt ebaõnnestunud. Tõenäoliselt oleks siin teha lahendus pastellsetes toonides.

Läikivpind teeb lae visuaalselt kõrgemaks . Rasvaplekkide tekkevõimalus ei peaks teid kohutama, kuna seda saab maha kergelt svammiga kerget pesuvahendit kasutades pesta Kerge läike saavutamiseks-taastamiseks võib see koht ülekäia kuiva flanellmaterjaliga. Aga uskuge, et seda teil tuleb harva ette.

Oletagem, et teie köögipind on suur, siis saate kasutada mitme tasapinnaga lahendust, kus on kasutuses nii peegellisandid ja pildid. Kasutada saab sel juhul kõikvõimalike lahendeid ja toone, piiranguid ju pole. Pinglagede funktsionaalsusest on räägitud juba palju, kas te ikka veel kahtlete, et see on köögis parim lahendus. 

Fran Studio OÜ Estonia 41536 Jõhvi Narva mnt 8, Jewe kaubanduskeskus, Tel/Fax: +372 33 46888, +372 33 44006, info@franstudio.ee

© 2007-2016 Franstudio

Joonis ONLINE