Avaleht » Lisa lugemist » Kui tähed süttivad-järelikult on seda kellelgi tarvis

Kui tähed süttivad-järelikult on seda kellelgi tarvis

Veel hiljuti ei saanud endale keegi ettekujutada, et on võimalik lakke vormindada reaaalsusele ligilähedase tähistaeva. Nüüd on see tänu disaineritele ja spetsialisteidele võimalik . Kasutatakse spetsiaalset materjali ja valgusdioode.

Saab teha tähistaevast ka valgele pinnale, aga siis on selle effekt nähtav pimedas ruumis. On kahte tüüpi lahendust. Valgusdioodid on erineva paksusega ja nende valgusvihtu saab regulaatoritega reguleerida, mis annavad erilise effekti ja loomupärase välimuse.

Teine lahendus on tuues valgusdioodide otsad pinglae pinnale välja, kõrgete lagede puhul on võimalik luua vägagi sarnane pilt reaalsele tähistaevale. Kui te saate endale lubada olulist väljaminekut tähistaeva effektiga lagede vormindamiseks, siis tellige endale lagi Stawrovki kristallidega.

Selline tähistaevas annab eriti ilusa pildi iga kivi eripärase helkimisega, mis toob kõigi näole teesklematu vaimustuse. Valides tähistaeva effektiga lahenduse peate arvestama oluliselt suurema väljaminekuga, aga te ei kahetse tehtud valikus. Kinkige endale täht taevast ja mitte ainult ühe!

Fran Studio OÜ Estonia 41536 Jõhvi Narva mnt 8, Jewe kaubanduskeskus, Tel/Fax: +372 33 46888, +372 33 44006, info@franstudio.ee

© 2007-2016 Franstudio

Joonis ONLINE