Avaleht » Lisa lugemist » Mitmeastmelised laed ja nende eelised

Mitmeastmelised laed ja nende eelised

Kunagi peeti pinglagede paigaldamist prestiizi märgiks, aga nüüdseks on see iseenesest mõistetav lahenduste varjant ja enamusele kättesaadav.

Disainerid töötavad iga päev selle kallal, et muuta lagede kujundust ja värvigammat. Kui te ei piirdu tavapärase sirge pinglaega ja te otsustate mitme tasapinnaga lagede kasuks, huvitab teid , mis konstruktsioonidega siis tegemist on.

Mitmeastmelisi lagesid kasutatakse põhiliselt suurtes ruumides ja pole mõistlik seda teha väikestes ruumides. Selleks et saada keerulist ja ilusat tulemust on vaja põhjalikult töötada eskiisi kallal, konsulteerida oma ala spetsialistidega ja eelnevalt lasta teostus arvutigraafika abil visualiseerida, et siis selle peal teha muudatusi kuna lagede teostamise käigus muudatuste tegemine või osutuda vägagi kulukaks. Selliste lagede paigaldamine on väga töömahukas ja siin tulevad tarvidusele mitmed kinnitus ja abivahendid.

Ajaliselt võib siin kuluda mitte poolteist tundi nagu tavalagede puhul vaid kuni mitu päeva. Astmeliste pinglagedega saab varjata inetuid ventilatsioonitorusid, tehes lae sellistes kohtades omanäoliseks. Fantaseerige ja ärge kartke eksperimenteerida, viige ellu oma ideid-pinglagedega piirangud puuduvad.

Kunagi peeti pinglagede paigaldamist prestiizi märgiks, aga nüüdseks on see iseenesest mõistetav lahenduste varjant ja enamusele kättesaadav. Disainerid töötavad iga päev selle kallal, et muuta lagede kujundust ja värvigammat. Kui te ei piirdu tavapärase sirge pinglaega ja te otsustate mitme tasapinnaga lagede kasuks, huvitab teid , mis konstruktsioonidega siis tegemist on. Mitmeastmelisi lagesid kasutatakse põhiliselt suurtes ruumides ja pole mõistlik seda teha väikestes ruumides. Selleks et saada keerulist ja ilusat tulemust on vaja põhjalikult töötada eskiisi kallal, konsulteerida oma ala spetsialistidega ja eelnevalt lasta teostus arvutigraafika abil visualiseerida, et siis selle peal teha muudatusi kuna lagede teostamise käigus muudatuste tegemine või osutuda vägagi kulukaks. Selliste lagede paigaldamine on väga töömahukas ja siin tulevad tarvidusele mitmed kinnitus ja abivahendid. Ajaliselt võib siin kuluda mitte poolteist tundi nagu tavalagede puhul vaid kuni mitu päeva. Astmeliste pinglagedega saab varjata inetuid ventilatsioonitorusid, tehes lae sellistes kohtades omanäoliseks. Fantaseerige ja ärge kartke eksperimenteerida, viige ellu oma ideid-pinglagedega piirangud puuduvad. 

Fran Studio OÜ Estonia 41536 Jõhvi Narva mnt 8, Jewe kaubanduskeskus, Tel/Fax: +372 33 46888, +372 33 44006, info@franstudio.ee

© 2007-2016 Franstudio

Joonis ONLINE