Avaleht » Lisa lugemist » Nii erinevad faktuurid. Millised võiksid olla pinglaed

Nii erinevad faktuurid. Millised võiksid olla pinglaed

Otsustades millised pinglae toone ja materjali valida, langeb mõte tavaliselt heledale läikivale toonile. Tõepoolest on see väga laialdaselt ja palju kasutatav lahendus. Ja see ei nõua vahetust, kui te muudate tapeedi või mööblit. Seega kui teid huvitab eelkõige praktilisus, siis see on just teie varjant. Kui te aga ei soovi liigseid läikeid ja varje siis eelistama peaks matist tooni.

Ta pole sugugi vähem universaalne ja samas loob sametjast effekti. Kui te aga ei taha olla tavapärane ja teid ei huvita traditsioonid, te tahate suursugusust ja te võite lubada endale mõningast luksust, siis tähelepanu. Me räägime teile erailistest faktuuridest, aga uskuge neid on pinglagede nomenklatuuris ülimalt palju. Teie interjör on tehtud stiilis „ hai-tek“.

Teile ei meeldi klassika, tahate eristuda, üllatada ja tõmmata tähelepanu. Teie valik on pinglaed, mis omavad metalljast faktuuri. Läikivad, erakordselt sügavate värvitoonidega ja väga eredad. Sellised materjalid mitte ainult ei täienda teie dekoori vaid muutuvad selle peamiseks osaks. Seda te ju tahtsite ? Võibolla teile meeldib elegantsus ja šikk. Peen, mitte pealetükkiv, mida märkab vaid eriline gurmaan või peene luksuse hindaja, see on paremini lahendatud uues fatiinfaktuuris. Harva kui korhtate selliseid pinglagesid, kuid te peate teadma, et see pole väljamõeldis vaid reaalsus. Selline materjal näeb välja justkui pehmena, peaaegu sametjas ja see sobib ainult erilisse interjöri.

Progressiivsetele natuuridele on tootjad pakkunud naturaalseid faktuure. Praegusajal on see saanud moodsaks. Keegi ei aima , et tegelikult on teile paigaldatud pinglaed, sest nad on nii sarnased puu, naha või maõne muu materjali tekstuurile. Muudke oma magamistuba kuninganna isiklikuks magamistoaks või tõelise matšo puhkeruumiks. Selles aitab teid tootjate poolt pidev faktuuride uuendamine. Nüüd on väljatöödatud pinglaed stiilis „muar“. Kõikide vikerkaare värvidega sädelev, need toovad esile teiste detailide eripära näevad välja kallina ja stiilsena.

Teid ammu huvitavad freskod. Te võite tundide viisi lehitseda suurte kunstnike loodud piltidega albumeid. Teie asutus lausa kutsub teostama lagesid Veneetsialikus stiilis. Siis laske käia! Pinglaed selles stiilis millel on peal Veneetsia kunstnike maalid , mis on teostatud fotoprogrammide abil ja prinditud faktuurile ootavad teid. Las teie külalised imetlevad seda šedöövrit ja mõistavad, kes on need sinna maalinud. Selliseid valikuid tehes peate arvestama , et tuleb mingi aeg oodata, kuni see valmistatakse ja spetsiaalselt teie tellimusel täidetakse. Hetkel pole selline luksus kõigile käepäerast. Aga elame ju üks kord ja miks mitte endale lubada parimat. Las see siis olla kõigest pinglagi.

Fran Studio OÜ Estonia 41536 Jõhvi Narva mnt 8, Jewe kaubanduskeskus, Tel/Fax: +372 33 46888, +372 33 44006, info@franstudio.ee

© 2007-2016 Franstudio

Joonis ONLINE