Avaleht » Lisa lugemist » Objektiivselt kõrgustest. Pinglaed ja selle eelised

Objektiivselt kõrgustest. Pinglaed ja selle eelised

Pinglagede headusest võib rääkida palju. Aga sellest ei saa mööda minn, kui ostja jääb valiku ette kas plastikpaneelid laes, rippkonstruktsioonid või pinglaed, mida valida ?Arvestama peab kõikide varjantide plusse ja miinuseid ja lõpuks maksumus.

See on ju pikaajaline investeering eelkõige enda hubasusesse. Proovime koos mõtiskleda, millega siis pinglaed nii head on ja millised on selle puudused. Alustame heast. Selge on see, et värvigamma on piiramatu ja konstruktsioonide abiga saab lahendada ka kõige pöörasemad ideed. Teiseks on selle materjali kvaliteet ja vastupidavus suurem kui ühelgi teisel võimalikul laematerjalil.

See ei vetti, ega purune vee raskuse all, ta annab järele ja pärast selle taastamine pole mingi küsimus. Muu materjal aga vettib või puruneb, mida peab uuesti soetama ja paigaldama samuti ka vettinud puitkonstruktsioonid. Kui tavaliste lagede paigaldamisel tekkib prügi, siis pinglagede puhul on seda minimaalselt ja juba paari tunni pärast näete te ilusat lõpptulemust. Kas see pole mitte teie unistus?

Kui pinglaed paigaldatakse , siis alguses imetletakse neid , aga koheselt tekib ka küsimus, kuidas neid holdada-mitte kuidagi. Nad on niivõrd hooldusvabad ja kindlad, et ei nõua teil selleks mingit pingutust oma esialgse välimuse pikaajaliseks säilitamiseks. Kui te olete eriline puhtusearmastaja siis piisab ka kergelt niiskest lapist vahest neid lihtsalt pühkides, kuna nad ka tolmu enale ligi ei tõmba. Võib ära tuua ka selle, et nad on ökoloogiliselt puhtad ja omavad märgatavat heliisolatsiooni effekti.

Aga läheme üle siis pinglagede puudustele. Jah ka neil on üks miinus, las olla küll ainult üks aga lugeja peab sellest teadma. Kas te teate pinglagede paigaldusprintsiipidest ? Materjal pigutatakse lakke spetsiaalse metoodikaga kuumutamise teel ja kujutate ette kui neid paigaldada saunaruumi. Just nimelt sauna kuumenedes see lihtsalt venib välja ja milline on pilt. Aga õnneks on sauna leiliruumide materjalide valik lai ja siin saab kenasti ka ilma pinglagedeta hakkama. Mõelge nüd kas tasub veel tellida pinglagesid. Kas te ikka veel kahtlete nende headuses?

Fran Studio OÜ Estonia 41536 Jõhvi Narva mnt 8, Jewe kaubanduskeskus, Tel/Fax: +372 33 46888, +372 33 44006, info@franstudio.ee

© 2007-2016 Franstudio

Joonis ONLINE