Avaleht » Lisa lugemist » Peegeldusvõlu pinglagede abiga

Peegeldusvõlu pinglagede abiga

Tänapäeval on pinglagede võimaluset piiramatud. Kui varemalt dekoreeriti lagesid ilma luksuseta ja mitmekülgsuseta, siis täna kannavad lagede viimistusel kasutatavad materjalid ja kujundused mõttelist tähendust, mida disainerid oskuslikult teostada suudavad.Eriti on see iseloomulik peegelpinnaga kilede kasutamise korral, kus jääb ruumi sisenedes tunne, et sellel pole lõppu ja mis tekitab peadpööritavat effekti. Peeleleffektiga pinglaed, peegellisadega või lihtsalt läikivlaed-see ongi täpselt see lahendus, mis mõne tunniga muudab teie harjumuspärase elamise tundmatuseni.

Ennemalt, kui tellite peegeleffektiga pinglaed, peab kõik põhjalikult läbi mõtlema, et hiljem uuenduse janu ei muutuks ebamugavuseks. Peegeleffektiga laed ei sobi igasse interjöri. Korterites ja eramustes oleks mõistlikum sellist lahendus mitte kasutada. Uskuge , alguses teile tundub, et te tegite õige otsuse, aga üsna pea muutuvad laes olevad varjud tüütavaks, aga siis sammu tagasi teha on juba hilja või liiga kulukas. See eest on selline lahendus päris huvitav suurtes saalides, ilusalongides, basseinides ja restoranides. Kuigi tagasihoidlikumad lahendused on paremad, sest peegelläikega lagedes on liialt palju salapärasust ja võlu. Kompromissi leida on kerge, kasutada lahendusi, kus on kasutatud peegellisasid. Sellised lahendused näevad välja suurepärased ja muudavad interjöri tundmatuseni.

Võib paigaldada ka mitmeastmelisi pinglagesid. Kipskartong konstruktsioonidele saab paigaldada igat mõõtu peegleid ja klaasi vastavalt teie või dekoraatori fantaasiale. Viimane varjant on eriti ilus, kui on ülikõrged laed. Keskele konstrueeritakse peegellagi, mille küljes rippub kristalllühter ja lae ülejäänud osa on lahendatud tumedates toonides sametjastkilest materjaliga. Kasutage klaaspindu oskuslikult, selle abil saab muuta ruumi visuaalselt tundmatuseni. Peamine on mitte üle pakkuda. Pöörduge spetsialistide poole ja laske pakkuda mitmesuguseid lahendusi ja vormindust. Disainer arvestab teie kõiki soove ja tulemus üllatab kõiki kes seda imet näevad-peegelpinnaga pinglaed.

Fran Studio OÜ Estonia 41536 Jõhvi Narva mnt 8, Jewe kaubanduskeskus, Tel/Fax: +372 33 46888, +372 33 44006, info@franstudio.ee

© 2007-2016 Franstudio

Joonis ONLINE