Avaleht » Lisa lugemist » Saagu valgus!

Saagu valgus!

Ühte tuppa tahaks tavaliselt mitut lahendust valgustusega, et oleks võimalik puhata ja töötada vajadusel täisvalgustusega. Teie mõelge, kuhu soovite lisavalgustust laes ja meie lahendame selle muretult pinglagede abiga.

Magamistoa ülavalgus ei peaks olema liiga ere ja seda kasutatakse suht harva. Lastetoas võiks aga valgus olla eredam, mis võimaldab mängida mitmesuguseid mänge, õppida ja joonistada. Lugemislaual peab olema eraldi kirjutuslamp. Köögist peab saama punktvalgustite kuningriik.

Lisavalgustust nõuab pliit, valamu ja töölaud. Paljud mööblid on juba punktvalgustusega tehtud ja mõistlikum oleks valida nende kasuks.Köögi põhivalgus peaks olema ere, et oleks hea toimetada. Söögilaua kohal võik olla hubane valgustus, m is aitab muuta perelõunad hubasemaks. Esikusse loomulik valgustus reeglina ei lange ja sinna peaks kasutama eredat valgust. Riidekappidesse oleks samuti mõistlik paigaldada punktvalgustused. Ruumide valgustus mõjutab tugevasti meeleolu.

Valige õigesti igasse ruumi valguslahendused. 

Fran Studio OÜ Estonia 41536 Jõhvi Narva mnt 8, Jewe kaubanduskeskus, Tel/Fax: +372 33 46888, +372 33 44006, info@franstudio.ee

© 2007-2016 Franstudio

Joonis ONLINE