Avaleht » Lisa lugemist » Teistel tilgub, aga teieni ei jõua. Pinglagi, kui uputuse kaitse

Teistel tilgub, aga teieni ei jõua. Pinglagi, kui uputuse kaitse

Olete kindlasti juba kuulnud, et pinglaed on absoluutne garantii selle eest, kui teie ülanaabrid hoolimatusest või muust juhusest teid uputama peaksid. See on tõesti nii, sest materjal on läbinud spetsiaalse töötluse ja on valmistatud ülitugevast kilest.

Te ei usu, aga 1 m2 võib hoida 100 l vett. Korrutage see toa ruutmeetritega ja saate teada, mittu tonni vett see lagi hoida suudab. Kõik on lihtne, kui vesi satub lae ja kile vahele see hakkab venima kuni teatud piirideni hoides ära vee valgumise tuppa. Ta ei rebene, ei murene, lihtsalt venib välja. Kui vett on väga palju võib see isegi põrandani välja venida. See juures ei kaota oma terviklikust ja kaitseb teie elamist selle veehulga eest.

Loomulikult kui te märkate seda laes kohe saate seda õnnetuse levikut ära hpoida, aga kui te olete näiteks puhkusel, siis aitavad teid pinglaed. Nii, uputus on toimus, pinglaed said suurepäraselt sellega hakkama, vesi ei sattunud ruumi. Edasi peab sellega midagi ette võtma, ei saa ju lasta sellel nii jääda. Mingil juhul ärge püüdke sellega ise toime tulla, võite ainult kahjustada materjali. Veel enam pole vaja sellesse nõelaga auku teha ja vett sel kombel välja lasta.

Parem on väljakutsuda spetsialistid , kes teavad, mida sel puhul tuleb teha. Nad korralikult demonteerivad märkamatus kohas lae osa ja lasevad vee voolikuga välja vastavasse kohta. Kui vett on vähe võib selle välja lasta ka valgusti kohast. Te võite muretseda, et pärast sedavõrd ebameeldivat intsidenti on ka laed saanud kõvasti kannatada. Spetsialistid teostavad mõningased vajaminevad protseduurid ja mõne minuti pärast saate te oma sirget pinglage jälle nautida unustades sooduks juhtunu. Pinglagede imetlusest ei saa loobuda, sest nad pole mitte ainult ilusad vaid on ka kasulikud, seega valmistavad teile kahekordselt rõõmu.

Teile pole enam hirmsad naabritepoolt võimalikud uputused ja teie interjör ei saa kannatada-pinglaed on valvel 24 tundi, me oleme järgi proovinud.

Fran Studio OÜ Estonia 41536 Jõhvi Narva mnt 8, Jewe kaubanduskeskus, Tel/Fax: +372 33 46888, +372 33 44006, info@franstudio.ee

© 2007-2016 Franstudio

Joonis ONLINE