Avaleht » Lisa lugemist » Töö ilma müra ja tolmuta. Pinglagede paigaldusest

Töö ilma müra ja tolmuta. Pinglagede paigaldusest

Te juba otsustasite pinglagede kasuks, see on ju seaduspärane, sest tulite juba järeldusele , millised on selle materjali eelised teiste materjalidega võrreldes. Kindlasti huvitab teid kuidas see materjal lakke paigaldatakse ennem kui te meile helistate ja hakate pinglagesid tellima.

Tehnoloogia iseenesest on elementaarne ja lihtne.Pole vaja süveneda liigselt kinnituste tehnoloogiasse. Piisab üldisest põhimõttest olla teadlik, et aru saada kuidas saavutatakse niivõrd sirge lae tulemus. Terve perimeetri ulatuses kinnitatakse spetsiaalne nurk, mille külge siis omakorda hakatakse tõmbama pinglae materjali spetsiaalselt kuumutamise teel, mis annab kilel venida vastavalt valitud mõõdule. Lagi tõmmatakse pingule ja ruumi jahenedes materjal võtab ideaalselt sirge tasapinna kaotades teie lae kõrguses mitte rohkem kui 3 kuni sentimeetrit.

Paigalduse käigus ei tekitata erilist prügi ja töö lõppedes jäetakse teie tuppa ideallne kord. Ja teil jääb üle nautida vaid oma uut lage. Ennem kui hakate tellima pinglagede paigaldust soovitame tei vormindada ja teha ära kõik remonttööd kuni lagedeni. Meie jääme viimasteks, kes teevad oma töö ära, siis on lagede rikkumise oht minimaliseeritud.

Jätke meelde, et laekinnituse karkass kinnitatakse seina külge ja ruumis on paigalduse protsessis kõrge temperatuur, seega peaksid tapeetimistööd juba tehtud olema varakult. Kui pinglaed on tellitud vannituppa, siis ärge kiirustage enne sinna mööbli paigaldamisega. Konsulteerige kindlasti eelnevalt meiega töö järkude suhtes.

Aga parem on kui te ennem kui hakate pinglagedele mõtlema pöördute meie poole ja me ütleme teile millised tööd oleks mõistlikum ära teha ennem , kui meie tuleme oma lagesid teile paigaldama.

Fran Studio OÜ Estonia 41536 Jõhvi Narva mnt 8, Jewe kaubanduskeskus, Tel/Fax: +372 33 46888, +372 33 44006, info@franstudio.ee

© 2007-2016 Franstudio

Joonis ONLINE