Avaleht » Lisa lugemist » Valime remondi tüübi

Valime remondi tüübi

Te planeerite remonti, aga millises mahus pole veel selgusele jõudnud. Proovite endale selgeks teha palju läheb see või teine töö maksma. See osa on just teile mõeldud, mille me lühidalt püüame teile edasi anda. Remondi võib jaotada kolme kategooriasse. Ülejäänu on selle lisad. Vaatame siinkohal kõiki täpsemalt.

Kosmeetiline remont

Selline remont ei nõua ümberplaneeringut ja reeglina saadakse hakkama oma jõududega ja mitte suurte kulutustega. Ajapuuduse korral saab seda tööd tegema palgata spetsialistid. Kosmeetilise remondi käigus teostatakse pindade tasandamistöid, värvimistöid, kus see on vajalik, võib vahetada aknad ja uksed ning uuendada valgustust.

Kapitaalne remont

Siin omajõududega tavaliselt ei piirduta, kuna on vaja teostada sanitaartehnika uuendus, elektrikaablite vahetus, akende, uste vahetus , põrandate ja lagede vahetus , samuti või toimuda ruumide ümberpplaneerimine , millekäigus monteeritakse või demonteeritakse vaheseinu. Siin on vaja teada tööde spetsiifikat ja ajatundja kätt, et hiljem poleks tarvidust palgata spetsialiste puudujääkide kõrvaldamiseks.

Disainerprojekt

See termin on populaarsust koguma hakanud alles mõni aasta tagasi. Sellel terminil on eliitsuse ja luksuslikuse varjund ja ta on kallis. Põrandale pannakse parkett, vahetatakse välja kogu kommunikatsioon ja kasutusele võetakse moodsad tehnoloogiad. Tellides sellise projekti, te peate arvestama suure kuluga , mis aga õigustab teie ootused. Ainuüksi pinglaed juba maksavad palju, aga see eest annavad kogu ansamblile täiusliku ja luksusliku välimuse. Kui te otsustate mõne varjandi heaks , laske teha firmadel pakkumised.Tähelepanu peab pöörama meistrite kvalifikatsioonile-parem on usaldada remont järeleproovitud firmadele, kes ka pakkumised vastavalt vormistab, kus on arvestatud kõik võimalikud kulud ja annab tehtule garantii.

Fran Studio OÜ Estonia 41536 Jõhvi Narva mnt 8, Jewe kaubanduskeskus, Tel/Fax: +372 33 46888, +372 33 44006, info@franstudio.ee

© 2007-2016 Franstudio

Joonis ONLINE