Avaleht » Lisa lugemist » Valime värvi ja vormi. Millised pinglaed sobivad teile paremini

Valime värvi ja vormi. Millised pinglaed sobivad teile paremini

Pinglagesid võib kasutada praktiliselt igasugustes ruumides, kuna on ökoloogiliselt puhtad ja ei nõua mingit erilist hooldust. Nendega saab teha selliseid lahendeid, mis pole võimalik ühegi teise materjaliga lahendada. Pinglaed võivad olla mitmesuguse varjundi ja tooniga.

Kas valida ise või kutsuda disainer. Me anname teile siinkohal mõningasi juhendeid otsustamiseks. Esitaks räägime värvist. See võib olla suvalist tooni, mida te leiate meie kataloogist. Kui lagesid paigaldatakse korteris või eramus, on mõistlik kasutada heledaid toone.

Elutoas või lastetoas võib kasutada ka kerge pilvisusega taeva pilti, suures saalis võib kasutada peegelpinnaga materjali, kena jääb tähistaeva imitatsiooniga lagi, mida tehakse spetsiaalsete valgusdioodide abil. Tuleb põhjalikult teha eeltöö , aga heledad laed on iga juhul õigem lahendus. Pärast seda kui värvitoon valitud, on aeg mõelda vormindusele.

Lagesid saab teha ideaalselt sirged, mis sobivad kindlasti väikestele ruumidele. Neid saab teha mitmes astmes ja kujus, sellised lahendused on huvitavad ja sobivad suurte ja kõrgete lagedega pindadele. Pinglagede vormil ja kujundusel puuduvad piirid, teie fantaasia või disainerite fantaasia on võimalik ellu viia praktiliselt täies ulatuses. 

Fran Studio OÜ Estonia 41536 Jõhvi Narva mnt 8, Jewe kaubanduskeskus, Tel/Fax: +372 33 46888, +372 33 44006, info@franstudio.ee

© 2007-2016 Franstudio

Joonis ONLINE