Avaleht » Miks meie

Miks meie

Meie asutuse valides saate Te alati nõuandeid meistrite ja tehnoloogide poolt, kõrge kvaliteediga materjale, professionaalse paigalduse ja kaasaegse lae disaini.

Mitmetasandilised laed, tähistaevas, pildid lagedel, säravad sfäärid – ükskõik mis lae interjöör on Fran Studio professionaalidele jõukohane. Samuti on võimalus teha juurde lae heliisolatsiooni. Me hindame iga klienti!

Miks meie:

1. Kvaliteet

Fran Studio pinglaed valmistatakse ainult kvaliteetsetest prantsuse , saksa ning itaalia materjalidest. Praeguseks võime öelda et ainult meie võime pakkuda teile pinglage prantsusmaa materjalidest.

2. Valik

Kogu assortiment on olemas laos – see aitab minimiseerida ajakulu pinglae materjalide valmistamisel.

3. Võimalused

Piiramatud võimalused pinglagede monteerimisel, mitmetasemelised laed eri keerukusega ja kujuga. Pinglagede paigaldus suurobjektidel üle maailma lühikese ajaga!.

4. Mänedžment

Professionaalne mänedžment, korraldatud toodangu kohaletoimetamise sidemed , koostöö kogemused ehitusfirmade spetsialistidega, kui ka disaineritega . Imelik, aga fakt on see et ainult Fran Studio suudap pakkuda klientidele teenindust ning ajakohast informatsiooni pinglagedest ning materjalidest eesti keeles.

5. Garantiid

10-ne aastane garantii ja peale garantiiline hooldus Fran Studio lagedele. Parimad pinglaed ainult meilt. 

Fran Studio OÜ Estonia 41536 Jõhvi Narva mnt 8, Jewe Keskus, Tel/Fax: +372 33 46888, +372 33 44006, info@franstudio.ee

© 2007-2024 Franstudio